Показать сообщение отдельно
Старый 09.12.2013, 20:12   Post #5
Sergiy
Новичок
 
Регистрация: 23.11.2012
Адрес: Kyiv
Сообщений: 5

По умолчанию

Граблі і Сашко молодці. Стисло і конкретно виклали рекомендації. Я на дошці вже 8 років. І хочу додати ще один нюанс. До ВАГИ необхідно додавати те, з чим Ви будете катати. Наприклад, моя вага 65 кг., але ... я завжди беру з собою наплічник, в якому аптечка, 1л чаю, бутерброди, лопата з щупом, телескопічні палки, викрутка, ЗІП, фотоапарат, радіоелектронні прилади... - получається додаткових 7-10 кг. Максимальна вага получається, коли працюєшь з групою. В цьому випадку, на мою думку, доцільно трошки збільшити ростовку дошки, не змінюючи її жорсткість або вибрати ростовку під 75 кг (в мойому випадку) з незначним корегуванням жорсткості в бік зменшення від середнього - щоб було універсальним вибором.
P.S. Сьогодні досить складно знайти кваліфікованих продавців у більшості магазинів, тому що люди туди ідуть працювати не по зову серця, а щоб заробити якісь гроші. Більшість власників магазинів - скупердяї, які не хочуть платити (і брати на роботу) фахівцю за його досвід, навички і віддачу. 20 років тому у мене товариш тримав магазин фототоварів на вул. Червоноармійській (центр Києва). Йому 90% виторгу робив один продавець - Фахівець з великої літери, який міг все пояснити кваліфіковано і підібрати, що людині треба, і навчити користуватися. Так зарплата у нього була !!! як дохід у власника. Вони працювали на рівних...
Sergiy вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием