Welcome Guest (Log In | Register)


Вернуться   Форум Anton Ski School > Школа в работе/School at work > Ваши впечатления об учебе в Anton Ski School > Школы в Украине, впечатления и отчеты


Ответ
Наша перша школа 28.01-04.02.2012 
Опции темы Опции просмотра
Старый 08.02.2012, 00:40   Post #1
kvitkar
Новичок
 
Аватар для kvitkar
 
Регистрация: 25.12.2010
Сообщений: 11

По умолчанию Наша перша школа 28.01-04.02.2012

Не написать про школу - значить всі свої переживання і емоції залишить в собі.

День перший . Ранок. Ми з дружиною вперше в ПДБ. На порозі нас зустрічають Сам господар з господинею. Сніданок, перерев дягаємось і в перед. О Боже, яке щастя новачків бере сам керівник школи (чесно кажучи мрії збуваються). И вот начинается спуск , и сердцу тревожно в груди, и я ,опять молодой , и Антон всегда впереди.За мої 40 років було багато вчителів , але таких як Антон – жодного . Його манера роз’яснення унікальна.Потрібні слова в потрібну мить – «Что ты спешиш как голый на невесту» (с) це для новачків,бо той хто пройшов курс молодого бійця заслуговує на «Не спіши поперед батька в пекло»(с).І ось ми на горі, і тут приходить розуміння « не ссать», «не борись с склоном» , як Отче наш для лижника. Коли нас повели на бугри я подумав , що пан інструктор переоцінює можливості учнів. А виявилось ,що без них і не туди і не сюди.Втомлені , але задоволені йдемо в «Вершину холма» В перший день було багато знайомств з форум чанами. Хотілось ближче поспілкуватись в «Казці» але, душа просилась в рай та тіло не пускало(Антон вимотав всю душу). Як сказав Junior «Справжній райдер йде останнім із вечірки і першим опиняється на схилі». Я до таких тоді не належав.

День другий. Наташа- суцільна доброта. Все виважено, чітко і зрозуміло. «Сильная женщина» це про неї. І знову бугри і крутяки, засвоювання вчорашнього матеріалу , але в новій інтерпретації. Складається враження , що з Наталі ти релаксуєш ( це відчуття приходить вже потім).Вона перша з інструкторів запропонувала мені поїхати в ліс ( який я був радий). І ця ніжна жінка вичавила з нас всі соки. Як вона все встигає одному Богу відомо. Від всієї нашої сім’ї тобі велика подяка.

День третій.Льоша – Pilot. Інструктор – Майстер золоті руки. Галантний інструктор з добрим серцем. І знову бугри , розковбас і крутяки.Перша моя їзда в трубах, перший стрибок через рівчак.Під кінець дня Рыцарь сплавив мою дружину Льоші сказавши «Сделай из нее что нибудь» і ми по швидкісній через трубу до « Вершины холма». Це був капець ,один з найтяжчих днів.

День четвертий. Ігор – Рыцарь.Веселий чувак, неформальний підхід . Писать багато не буду, це той інструктор від спілкування з яким я отримував кайф. Результат теж був. В цей день взяв тестити айс лантики пілігрими. Гарно тримається на невеликому пухляку, маневрена на буграх, і гарно карвить.

День п’ятий. Повний релакс. Витяги не працюють ні в ПДБ ні вПЛП. Екскурсія на Шипіт. В 15.30 вімкнули бугель і ми як скажені ухватили лижі і на гору , але очікуваного кайфу не зловили, чи то мороз завадив чи повний розслабон на протязі дня.

День шостий. Сьогодні нашою групою займаються двоє Антон і Льоша.Перше міні бек кантрі на вершину. Поки я чухав свої булки Льоша(як справжній лицар) ухватив лижі моєї дружини і поніс на гору, за що йому окрема подяка від дружини. Вчимося трамбувати цілину.Спуск у лісок .

День сьомий. Знову щастя привалило , в бій веде пан – атаман. Вождь він і в Африці вождь.Сказать , що ми з дружиною (ми знову в одній групі) отримали кайф , це не сказать нічого. Було все бугри,крутяки ,цілина , трампліни, труби.Під вечір пішов сніг. Справжннє задоволення від проведеного дня.

День восьмий .Цілу ніч і день йшов сніг.Халявний день(для мене).Катав на айс лан тік козли , але до кінця не зрозумів потенціалу лижі. . Танюша ти супер.Я так хотів покатати з цим рудим сонечком. Заїзджаємо в лісок на крутячок, а Танюша з посмішкою каже «Робимо перекантовку на 180». В мене так і не вийшло.Всіх вражень і емоцій не передать словами.А ниття в колінках мені ще буде нагадувати про тренування які не минули дарма.Про чудово проведений час серед нових друзів.Надіюсь це не остання наша зустріч.

Окрема подяка Piloty, Piraty, Рыцарю і Зірочці від наших діток.Ще хочу подякувати Мар’яні за смачнючі страви. До зустрічі на схилах.
kvitkar вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием
Старый 09.02.2012, 07:56   Post #2
Pilot
Давно на форуме
 
Аватар для Pilot
 
Регистрация: 13.01.2009
Сообщений: 89

По умолчанию

спасибо за добрые слова, написанные таким чудесным языком. Прямо неловко отвечать по русски ;)
менi дуже соромно что я можу лiше розмовляти украинскою, но зовсим не вмiю писати.
До зустрічі на схилах.
Pilot вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием
Старый 09.02.2012, 22:26   Post #3
YriG
Новичок
 
Аватар для YriG
 
Регистрация: 27.01.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 4

По умолчанию

Привет всем!
Квиткар просто "Шевченко" в прозе! Могу подтвердить все написанное лично, как участник боевых действий под названием :" "Вжарим" новичков сразу, они потом лучше обучаются!" (С).
Вся моя семья в восторге от школы. обучения и всех тренеров. а также душевной атмосферы, царящей в школе. Сразу вспомнились походы на Кавказ, посиделки у костра под бардовские песни и прочее прекрасное, немного подзабытое под "духом нынешнего века".
Всем огромное спасибо за титаническую работу с людьми практически не видевшими лиж:
Антону за прекрасные объяснения, особенно: "Не надо жестко работать с целиной, это королева, а королеву жестко не ...."(С);)
Игорь рыцарь - за могул, я пока хоть и не могу сделать то что он показывал и объяснял, но как чудно было нырять в ворота :)
Костя и Леша-пилот и Виталик-пират - за маленькую Олечку, которая все таки поехала, три дня после падения отказываясь становиться на лижи, а потом в последний день спустилась с горы через час после отключения подъемника!!!
Наташа, Звездочка. Таня - за Вику, так трудно, но настойчиво мучившую вас, но зато потом с гордостью сказавшую: "У меня получилось карвить", а до этого видевшую лижи только на картинке!
Дима KS - за Аленку пожелавшую осваивать странную и загадочную доску под названием борд:confused:, и уверенно поехавшую, если бы только не "бандитская пуля" прервавшая высокую песнь на полуслове:)
Первые дни после отъезда не могли сосредоточиться на работе и учебе, так как все мысленно были с вами на трассе. Надеемся на новую встречу со школой, так как хочется попробовать с вами еще и Альпы;)

Последний раз редактировалось YriG; 09.02.2012 в 22:29.
YriG вне форума   Поделиться в Facebook Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Сегодня: 19.03.2024. Текущее время: 11:25. Часовой пояс GMT +2.


Flag Counter

Powered by vBulletin® Version 3.8.6 Перевод: zCarot
Copyright © 2006-2024 Anton Ski School. All rights reserved.